Описание
За нея
Enthusiastically receiving the sex doll Michelle – the world’s most famous sex doll. Beginning with the beautiful minds of manufacturers, this real like sex doll is conceptualized and made with meticulous purpose and the best of materials. The feel of the skin, the realistic look on the skin plus a very sensitive touch and skin that looks so real does not cease to amaze on Sex Doll Michelle hence making her invincible.
However, what does set her apart from the other sex dolls that have been developed? Notably, there is also an aspect of the Spectacle look and a strong built which defines Sex Doll Michelle, and ease in paying for it as it has been arranged in terms of payment plans for purchasing. This chance allows the person to bring home the intended spouse or life partner, without rushing to the bank for a loan.
Enjoy pleasure, unending Companies; our team shall pack your order in an aseptic manner and deliver it to the door step. You will regret not grabbing your opportunity to enhance your intimate life; therefore, without any hesitation, you should go get a Sex Doll Michelle!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 168см |
| Размер на бюста | Е |
| Пълен бюст | 90 см |
| талия | 59см |
| Хип | 90 см |
| Крак | 22 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 41 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.