Описание
За нея
Ако търсите секси кукла, но имате ограничен бюджет, тогава трябва да помислите за закупуване на евтина секс кукла. Тези малки кукли за гърди са забавни за игра и със страхотните им цени можете да закупите няколко кукли. Бихте могли да помислите за закупуване на голяма секс кукла, за да изпитате меки пищни гърди или просто да преживеете тийнейджърските си години, или по-добре да си вземете кукла любовница, за да подправите скучната си връзка. И най-добрата част от това да си вземете кукла-любовница е безвредната съвест, това не е измама.
Тези кукли в пълен размер се доставят с реалистични характеристики, плюс качеството им на изработка е за умиране. Те идват с истински човешки черти. Гърдите са истински, дупето е меко, а вагината е страхотна.
Секс куклите от реалния живот са създадени с мисъл за чертите на млади тийнейджъри, заострени зърна, стегнати задни части и плоски коремчета, страхотни за човек с желание да се чука с реалистична кукла. Някои секси кукли са толкова реалистични, че дори идват с различни тонове на кожата, за да отговарят на вашите желания.
Направете крачка напред и вземете реалистична истинска кукла, която да използвате максимално.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 166см |
| Гърди | 65 см |
| талия | 53 см |
| Хип | 79 см |
| Нето тегло | 28 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
Галерия за кукли

























Отзиви
Все още няма отзиви.