Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 159 cm |
| Breast Line | 78 cm |
| Linija pasu | 57 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Dolžina roke | 66 cm |
| Dolžina noge | 86 cm |
| Velikost stopal | 20 cm |
| Linija stegna | 46 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 34,5 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.