Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 159 cm |
| Línia pŕs | 78 cm |
| Línia pása | 57 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Šírka ramien | 35 cm |
| Dĺžka ruky | 66 cm |
| Dĺžka nôh | 86 cm |
| Veľkosť nôh | 20 cm |
| Línia stehien | 46 cm |
| Línia lýtok | 30 cm |
| Cista hmotnost | 34,5 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik













Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.