Popis
O nej
Ak hľadáte sexy bábiku, ale máte obmedzený rozpočet, mali by ste zvážiť kúpu lacnej sexuálnej bábiky. S týmito malými prsnými bábikami je zábava hrať sa a za ich skvelé ceny si môžete kúpiť viacero bábik. Mohli by ste pouvažovať nad obstaraním veľkej korisťovej sexuálnej bábiky, aby ste zažili mäkké a zvodné prsia alebo len prežili svoje tínedžerské roky, alebo si radšej zaobstarajte bábiku milenku, ktorá okorení váš nudný vzťah. A najlepšie na tom, ako si zaobstarať bábiku, je slobodné svedomie, nie je to podvádzanie.
Tieto bábiky v plnej veľkosti sa dodávajú s realistickými funkciami a ich kvalita prevedenia je na smrť. Prichádzajú so skutočnými ľudskými vlastnosťami. Prsia sú skutočné, zadok je mäkký a vagína sa cíti skvele.
Sexuálne bábiky zo skutočného života sú postavené s ohľadom na črty mladých tínedžerov, špicaté bradavky, pevné zadočky a ploché brušká, skvelé pre človeka, ktorý túži po skutočnej bábike. Niektoré sexy bábiky sú také realistické, že dokonca prichádzajú s rôznymi odtieňmi pokožky, aby vyhovovali vašim túžbam.
Vykročte a získajte realistickú bábiku, ktorú môžete využiť naplno.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 166 cm |
| Prsník | 65 cm |
| Pás | 53 cm |
| Bedro | 79 cm |
| Cista hmotnost | 28 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.