Descriere
Despre ea
Nu toată lumea a întâlnit site-ul de păpuși sexuale:literotica.com, dar vă vom scuti de călătorie. Dacă ceea ce îți dorești este o păpușă sexuală de la o păpușă realistă pe tot corpul, atunci avem cel mai bun cap de păpușă sexuală și tors de păpușă sexuală TPE cu țâțe goale pentru tine. Este cea mai bună păpușă sexuală pentru cei care vor să treacă mai departe de modelele de păpuși din latex. Emma, păpușa sexuală, este păpușa sexuală zâmbitoare de 160 cm a sezonului. Tipul cu păpuşă sexuală Reddit, ama, pare să fie de acord. Păpușa sexuală Bloodborne îți oferă o plăcere ca nicio alta, cu picioare lungi și flexibile, care par să continue pentru totdeauna și un zâmbet învingător care te captivează pe fața ei. Nu îți dorești nimic de la această păpușă de dragoste care să nu fie rapid și ușor furnizat. Îți va face plăcere să o vezi cu spumă sau unsă, cu corpul acoperit de lichid. Orice vrei tu merge.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 91 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 90 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21,5 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.