Beskrivelse
Om hende
Ikke alle er stødt på sexdukkesiden:literotica.com, men vi vil spare dig for turen. Hvis det, du vil have, er en sexdukke-fuck fra en realistisk helkrops-sexdukke, så har vi det bedste sexdukkehoved og TPE-hule bryster til dig. Hun er den bedste sexdukke for dem, der vil videre fra latexdukkemodellerne. Emma, sexdukken, er sæsonens 160 cm smilende sexdukke. Sexdukkefyren fra Reddit, ama, ser ud til at være enig. Den blodbårne sexdukke tilbyder dig en fornøjelse som ingen anden, med lange, smidige ben, der ser ud til at fortsætte for evigt og et vindende smil, der fanger dig på hendes ansigt. Der er intet, du ønsker fra denne kærlighedsdukke, som ikke hurtigt og nemt kan leveres. Du vil nyde at se hende helt opskummet eller olieret, krop dækket af væske. Alt hvad du ønsker går.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 91 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Benlængde | 87 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 21,5 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.