Descriere
Despre ea
Această păpușă sexuală realistă Killy are sânul perfect pentru o dracu fierbinte. Dacă nimic altceva din această păpușă realistă nu te atrage, sânii ei perfecti ar face-o. Este aproape ca și cum această păpușă adevărată și-a făcut o treabă. Când această păpușă este goală, sânii ei erecți și ascuțiți sunt de moarte; când este îmbrăcată, poți să arunci o privire asupra sânilor de sub hainele acestei păpuși fierbinți, mai ales când rochia este o piesă de lenjerie.
Această păpușă adevărată nu numai că are sânul erect, dar sânul este la fel de ferm și moale pentru a fi atins. Nu ai ști niciodată diferența dintre atingerea sânilor acestei păpuși sexuale realiste și a unui sânu uman real.
Să simți cum arată o păsărică dulce și caldă este exact motivul pentru care ar trebui să faci din această păpușă sexy partenerul tău. Ți-ai imaginat cum se simte când te iei între sâni? Fiorul care îl urmează? Această păpușă celebritate îți va oferi acea experiență perfectă. Sânii ei sunt punctul ei de vânzare semnificativ
Ea poate fi o păpușă drăguță sau o păpușă sexuală de celebritate și nu poate fi găsită în orice magazin de păpuși sexuale. Ar trebui să faci o mișcare pentru a face această păpușă de dragoste a ta înainte ca ea să se epuizeze; Killy nu este o păpușă sexuală ușor de obținut.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 83 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea piciorului | 90 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
Galeria Păpușilor




















Recenzii
Nu există recenzii încă.