Descriere
Despre ea
Păpușile sexuale vin în diferite forme și dimensiuni, de la păpuși în mărime naturală la păpuși realiste. Toate dimensiunile diferite sunt adaptate nevoilor și specificațiilor diferite ale utilizatorilor. Cele mai multe păpuși sexuale personalizate sunt construite pentru nevoile și cerințele de ceea ce au nevoie clienții, iar nevoile clientului diferă cu marje largi. Unii clienți doresc păpuși sexuale anime, în timp ce alții le plac păpușile sexuale hentai.
În nișa de păpuși sexuale anime, păpușile pot fi, de asemenea, personalizate pe baza personajului tău anime preferat și, de asemenea, modificate pentru a se potrivi dorințelor tale, ai putea dori personajul tău anime preferat cu sâni mai mari și așa mai departe.
Geniul păpușilor sexuale este aici pentru a-ți îndeplini toate dorințele. Vrei o păpușă de dragoste anime cu pepeni uriași și obraji fermi, te-am găsit. Sunt disponibile și cupluri de păpuși sexuale. Puteți obține o păpușă sexuală pentru tine și partenerul tău, ambele conform specificațiilor tale diferite. Acest lucru ar putea condimenta viața ta amoroasă.
Păpușile Straperry sunt păpuși de dragoste care vin cu accesorii cu curele pentru nevoile tale. Aceste păpuși sunt complet personalizabile. Și oferim toate acestea și multe altele la prețuri prietenoase pentru păpuși.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | cană F de 155 cm |
| Bust | 80 cm |
| Sub bust | 57 cm |
| Talie | 52 cm |
| Șolduri | 87 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.