Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 163 cm |
| Bust | 87 cm |
| Bust jos | 54 cm |
| Şold | 87 cm |
| Talie | 51 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Lungimea mâinii | 14 cm |
| Lungimea piciorului | 88 cm |
| Oral | 12 cm |
| vaginale | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Circumferința gâtului | 31 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.