Opis
O niej
Teraz z dumą prezentujemy kolekcję lalek erotycznych naszych najnowszych modeli z mottem - uwodzenie, elegancja i doznania. Najbardziej wyróżniającą się jest uderzająca lalka erotyczna Psylocke, zmontowana z najdrobniejszymi szczegółami, aby spełnić Twoje najśmielsze marzenia. Jej oszałamiająco piękna sylwetka i jej oczy zapierają dech w piersiach, nie wspominając o tym, że jej ciało można ustawiać, co pozwala na niezliczone pozycje.
Co więcej, dzieci otrzymają zabawkę z miękką skórą i niebieskim silikonowym parasolem, który automatycznie reaguje na dziecko, trzymając je jedynie za pomocą naprawdę miękkiego przedmiotu.
Wstrzyknij sobie najbardziej autentyczne uczucie euforii, podczas gdy te realistyczne lalki robią, co chcesz. Nasza kolekcja zabawek erotycznych z 2018 r. to niesamowity dodatek do Twojego życia seksualnego, zapewniający najbardziej nieszablonowe doświadczenie, niemożliwe za pierwszym razem.
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | Miseczka D 170 cm |
| Ramię | 36cm |
| Górna część piersi | 84cm |
| Dolna część piersi | 62cm |
| Talia | 58cm |
| Biodro | 88cm |
| Obwód uda | 50cm |
| Obwód łydki | 30cm |
| Długość nogi | 85 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 37,5 kg |
| Głębokość ust | Niedostępne |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.