Beskrivelse
Om hende
Now we are proud to present you the sex doll collection of our newest models with the motto- seduction, elegance, and sensations. The most prominent one is the striking Psylocke sex doll, assembled to greatest detail so as to make your wildest dreams come true. Her stunningly beautiful figure and her eyes that will take away your breath, not to mention that her body is poseable which lets you have countless positions.
Moreover, kids will be treated both a toy that has a soft skin with a blue silicon umbrella that automatically responds to kids by only holding him/her with a really soft thing.
Inject yourself with the most authentic feeling of euphoria while these lifelike dolls do whatever you want. Our 2018 sex toy collection is an incredible addition to your sex life, ensuring the most out-of-the-box experience impossible for the first time.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm D-skål |
| Skulder | 36 cm |
| Øvre Bryst | 84 cm |
| Nedre Bryst | 62 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Låromkreds | 50 cm |
| Kalveomkreds | 30 cm |
| Ben Længde | 85 cm |
| Fødder Længde | 22 cm |
| Nettovægt | 37,5 kg |
| Munddybde | Ikke tilgængelig |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.