Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 153 cm |
| Górna klatka piersiowa | 128cm |
| Dolna klatka piersiowa | 70cm |
| Talia | 64cm |
| Biodro | 135 cm |
| Ramię | 40 cm |
| Ramię | 64cm |
| Noga | 70cm |
| Stopa | 23cm |
| Waga netto | 45kg |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.