Opis
O niej
Każdego dnia widuje się młode piękności i ma się fantazje o tym, jak by to było skosztować ich. Myśląc o najlepszej lalce erotycznej do kupienia, aby zaspokoić te uczucia i ciekawość, nie ma potrzeby szukać dalej niż urocze urocze lalki wróżki o długości 157 cm. Te całkowicie atrakcyjne, realistyczne japońskie lalki erotyczne są wszystkim, czego szukasz u dziewczyny i nie tylko. To twoja najlepsza lalka erotyczna, lalka miłości „my pony”. Jest idealna do realistycznego porno z lalkami erotycznymi, każdy jej ruch i każdy jej wygląd nie tylko będzie wyglądać i czuć się jak prawdziwa rzecz, to JEST prawdziwe uczucie! To najbardziej napalona ze słodkich lalek erotycznych; chce, żebyś ciągnął ją za włosy i dobrze ją pieprzył, podczas gdy ona patrzy na ciebie tymi seksownymi, ciemnymi, ultra-uwodzicielskimi oczami, które nie pozwalają ci ciągle na nie patrzeć. Jest to jedna z najbardziej realistycznych lalek na sprzedaż. Możesz głaskać jej jedwabiste, długie, ciemne włosy i mówić do niej słodkie lub sprośne słowa, podczas gdy ona pozwala ci cieszyć się obiema twoimi rozkoszami.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 157 cm |
| Biust | 96 cm |
| Talia | 64cm |
| Biodro | 113 cm |
| Waga netto | 45kg |
| Głębia jamy ustnej | 15cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.