Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 168 cm E-cup |
| Volledige buste | 87cm |
| Onder buste | 67 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 89cm |
| Schouder breedte | 37cm |
| Been Lengte | 85cm |
| Schoenmaat | 37cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anale diepte | 13cm |
| Netto gewicht | 36kg |
Poppen Galerij














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.