Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 168cm E Cup |
| Täysi rintakuva | 87 cm |
| Rinnan alla | 67 cm |
| Vyötärö | 58 cm |
| Hip | 89 cm |
| Hartianleveys | 37 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Kengännumero | 37 cm |
| Emättimen syvyys | 16 cm |
| Anal Depth | 13 cm |
| Nettopaino | 36 kg |
Nukke galleria














Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.