Beschrijving
Over haar
Dit is een prachtige, goed gemaakte sekspop met een mannelijke kont. Precies wat je zoekt in een hoogwaardige mannelijke masturbatiepop. Deze stille sekspop van MGS is gebouwd om het menselijk lichaam nauw aan te laten sluiten. De beste en meest sexy details zijn benadrukt. Het resultaat is een goedkope, echte sekspop met de looks van premium vuurpoppen.
Bovendien is deze sekspop met prijskaartje gebouwd om een realistisch uiterlijk te combineren met een vleesachtige textuur. Het resultaat is een Ashley-pop die aanvoelt als een levende partner. Dus, als je op zoek bent naar een hypergeseksualiseerde ebbenhouten sekspop met cup, dan is deze Japanse sekspop de beste keuze om al je seksuele behoeften te vervullen.
Je transseksuele sekspoppenfantasieën zijn dus binnen een paar klikken werkelijkheid. Bestel nu en beleef de meest meeslepende seksuele fantasieën.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borst | 75cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 77 cm |
| Schouder | 32cm |
| Been Lengte | 89cm |
| Arm lengte | 54cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Netto gewicht | 27KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.