Beschrijving
Over haar
De fabrikanten van siliconen sekspoppen bouwen deze Japanse echte sekspoppen, ze zijn gebruikt als metgezellen en zelfs als partners. Het gebruik van Japanse sekspoppen is voor de meeste mensen niet alleen voor seks. Ze zien realistische Japanse sekspoppen als vrienden en metgezellen die hen helpen de eenzaamheid te verlichten.
Er zijn verhalen geweest van mensen die hun sekspoppen als hun partners hebben gebruikt in plaats van als mensen. Volgens hen kunnen liefdespoppen niet tegen ze liegen, pijn doen of zeuren, waardoor het veel gemakkelijker is om met sekspoppen om te gaan dan met mensen.
Dankzij de fabrikanten van sekspoppen zijn ze warmer en zachter om aan te raken, met kunstmatig verwarmde openingen en realistische kenmerken zoals hun haar, huidskleur, ogen en zelfs kleding! Het is algemeen bekend dat grote sekspoppen door veel mensen voor seks worden gebruikt. Als je sekspoppen met grote clitoris hoort of denkt, is seks het eerste dat in je opkomt, zelfs niet gezelschap. De waarheid is dat sekspoppen seksspeeltjes zijn die ook emotionele intimiteit creëren.
This big butt sex doll offers an enormous and long-lasting sexual period without any complaints. They also have big clit sex dolls for men with a huge penis that hurts and scares most ladies. The big Tit dolls are enticing and succulent to caress. Are you a lover of any of these? There are a lot of big dolls for sale at our site
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 166 cm D-cup |
| Volledige buste | 82cm |
| Onder buste | 67 cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Schoenmaat | 35cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anale diepte | 13cm |
| Netto gewicht | 43kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.