Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 157cm |
| Borstbeeld | 72cm |
| Beneden buste | 57cm |
| Heup | 81cm |
| Taille | 50cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Handlengte | 15cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Mondeling | 12cm |
| Vagina | 15cm |
| Anus | 14cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Armomtrek | 21cm |
| Netto gewicht | 28,6 kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.