Beschrijving
Over haar
Sekspoppen hebben meerdere toepassingen in de moderne wereld. Sommige worden gebruikt voor plezier, terwijl andere worden gebruikt om te studeren. Ook helpen sekspoppen mensen die overtuigd zijn van verkrachting of een ander zedendelict om aan de lijn te blijven. Na rehabilitatie kunnen zedendelinquenten sekspoppen gebruiken om hun gedrag te temmen.
Ze kunnen ook worden gebruikt voor kinky activiteiten, zoals bondage, overheersing en onderwerping.
Een volledige sekspop is een pop zonder ledematen, maar met een mooie kont en een paar goede borsten waar de gebruiker van kan genieten. liefdespoppen als liefdespoppen met alleen het hoofd en geen andere ledematen. Deze poppen zijn uitgerust met sexy gelaatstrekken. De echte pop is een goede pop om je seksleven uit te buiten en te verbeteren.
levensechte liefdespoppen en microsekspoppen zijn sekspoppen in miniatuurformaat. Ze hebben alle fysieke kenmerken, maar alleen in een klein pakket. Japanse sekspoppen zijn goed van aard en formaat. Ze zijn buitengewoon mooi, maar het ontbreekt alleen aan manieren. Deze poppen hebben lange haarlokken en een elastische vagina.
De droompop-tape is wanneer er een trio is met twee poppen met enorme billen. Hier heb je samen seks met de poppen. Koop een volledige sekspop zodat je het beste van twee werelden hebt.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 79cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 87cm |
| Netto gewicht | 39KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.