Beschrijving
Over haar
If you are new to fucking the realistic full real sex doll, it is best to try navigating with the doll city sex game. The sex doll importation France brings several unfilled sex doll bodies across the world. Distance is no barrier as the intervention sex doll can be shipped to any location.
An Amazon 168cm sex doll range of sex dolls dispel the solitary life void of sexual satisfaction. You can suck sex doll boobs or decide to make Sakura sex doll Janet a listening partner. It’s all up to you.
The nude sex doll rwby has details that add to realism. They include a nice skin, soft boobs and a bouncy ass. Clothes for the Palestine sex doll will be modest to properly pass across the culture significance. In the comfort of your bedroom, you can strip the Palestine sex doll to lingerie and get sexual fulfillment.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 86cm |
| Onder buste | 69cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 92 cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Beenlengte | 78cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Netto gewicht | 36,5 kg |
Poppen Galerij









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.