Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 164 cm D-beker |
| Netto gewicht | 41kg |
| Borstbeeld | 90cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 85cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm | 60cm |
| Hand | 16cm |
| Been | 95cm |
| Voet | 22cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.