Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | D pohár 164 cm |
| Čistá hmotnost | 41 kg |
| poprsí | 90 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 85 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 60 cm |
| Ruka | 16 cm |
| Noha | 95 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Hloubka pochvy | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.