Beschrijving
Over haar
Eerlijk gezegd zijn anatomisch correcte sekspoppen er nu, en je kunt het je niet veroorloven om ernaar te kijken en ze te negeren. Elk van deze verbluffende, unieke en tedere meesterwerken brengt alleen maar een andere mogelijkheid met zich mee die alleen tot stand kan komen met zo'n hoog niveau van creatieve menselijke vaardigheid, manieren en belachelijk innovatief genie. Nogmaals, deze merken zijn geschikt voor de meest kieskeurige mensen en het plezier en geluk dat deze uitstekende merken bieden, zal je op bed doen rollen van echte liefde en passie, waarna je helemaal zult genieten, gekreun en gehijg. Alleen al bij het zien van Sherry's prachtige grote ogen, of haar rode en sappige lippen, zul je onmiddellijk betoverd raken door haar buitenaardse uiterlijk.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158 cm D-cup |
| Schouder | 33cm |
| Bovenste borst | 80cm |
| Onderste borst | 59cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 82cm |
| Dijbeen omtrek | 46cm |
| Kuitomtrek | 29cm |
| Beenlengte | 83cm |
| Voeten lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 33kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.