Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Lichaamsgrootte | 175 cm D-cup |
| Netto gewicht | 30kg |
| Volledige buste | 82cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 53,5 cm |
| Heup | 91cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 34cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.