Beschrijving
Over haar
Tegenwoordig raken veel mensen steeds meer geïnteresseerd in het idee om seks te hebben met een vrouwelijke sekspop. Het idee om een pop te hebben die speciaal voor jou is, is een erg populair concept. Seks hebben met een pop verbaast ze nog steeds. Het beste is dat er zoveel opties zijn om uit te kiezen. Het is alsof je je eigen kerstcadeau van de kerstman mag kiezen.
realistische sekspoppen worden zo populair. Deze poppen zijn geliefd vanwege hun kleine draagbare formaat. De naakte sekspoppen komen gekleed in een bikini. Ze zijn ook geliefd omdat ze een van de meest aanpasbare sekspoppen zijn.
Deze sekspoppen worden ook gebruikt in de seksvideo-industrie. Mensen schieten de hele tijd porno met sekspoppen. Zoals sekspoppen aan populariteit winnen, vind ik dat iedereen er een voor zichzelf zou moeten hebben. Mensen zouden de sekspoppenwinkel moeten bezoeken en er allemaal een krijgen. Het gebruik van een sekspop heeft veel voordelen. Ze kunnen worden gebruikt om het vertrouwen te vergroten van mensen die er een beetje tekortschieten. Ze kunnen ook worden gebruikt om erectiestoornissen bij mannen te behandelen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 153cm |
| Borst | 88cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 100cm |
| Netto gewicht | 37KG |
| Orale diepte | 11cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.