Beskrivelse
Om henne
Det finnes mange forskjellige typer petite kjærlighetsdukker for menn og kvinner, inkludert petite sexdukker og blåse sexleketøy. Petite kjærlighetsdukker kommer i små størrelser og kommer vanligvis med realistiske funksjoner. De er laget av tpe-materiale som er glatt og elastisk som nesten føles som menneskehud. Blow up sexleketøy er leker som har samme størrelse som et normalt menneske. De varierer fra utseende etter hva brukeren foretrekker.
Realistisk sett har nesten alle hatt en trang til å ha sex med en sexdukke, men svært få av oss reagerer på denne trangen. Sexdukkejävling er handlingen med å delta i seksuelle aktiviteter med sexleketøy. De beste sexdukkene som de petite kjærlighetsdukkene er de beste sexdukkene for nybegynnere i sexdukkeaktiviteter. Dette er på grunn av deres lette å håndtere og de er ikke kompliserte.
Our sex doll shop deals with realistic sex dolls that look like real people. These are perfectly made sex dolls with human like features. We encourage everyone to try enjoy a fuck doll just to feel how the experience is to them. It could be therapeutic to you. Come get the real doll sex feeling and share your experience with the world.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 154 cm |
| Bryst | 87 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Netto vekt | 46 kg |
| Muntlig dybde | 11 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.