Beskrivelse
Om henne
Sexdukker blir mer populære i disse dager, og mange kjøper dem til seg selv eller som gave til noen andre. Noen mennesker foretrekker å bruke sexdukker til onani, andre bruker dem til samleie, og andre har til og med brukt dem som en måte å ha et forhold eller vennskap på. Det finnes mange forskjellige typer sexdukker, inkludert store sexdukker, kinesiske sexdukker, fairy sexdukker, oppblåsbare sexdukker, onanidukker og så mange flere. Hvis du vurderer å kjøpe en sexdukke, må du huske på hvordan du skal bruke den.
Den store booty-sexdukken kommer med livaktige trekk og er et lite bryst. Fairy sex dukke på den annen side kommer med et sett med vinger festet på baksiden for asketiske formål. Disse dukkene brukes mest til seksuelle formål.
Prisene på sexdukker varierer med svært stor margin. Noen sexdukker er dyre mens andre er svært rimelige. Billige sexdukker er også tilgjengelige, og de gir en viss grad av bruk i dem også.
Vi har et bredt utvalg av sexdukker til salgs. Du kan ta kontakt med oss for å hjelpe deg med å velge den beste passformen for en sexdukke og også få et gratis tilbud på det samme.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Bryst | 100 cm |
| Midje | 49 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Netto vekt | 39 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.