Kuvaus
Hänestä
Seksinukeista on tulossa yhä suositumpia nykyään, ja monet ostavat niitä itselleen tai lahjaksi jollekin toiselle. Jotkut ihmiset käyttävät seksinukkeja mieluummin itsetyydytykseen, toiset seksuaaliseen kanssakäymiseen ja toiset ovat käyttäneet niitä jopa parisuhteeseen tai kumppanuuteen. On olemassa monia erilaisia seksinukkeja, mukaan lukien isot booty seksinuket, kiinalaiset seksinuket, keijuseksinuket, puhallettavat seksinuket, masturbaationuket ja monet muut. Jos harkitset seksinuken ostamista, sinun on pidettävä mielessä, kuinka aiot käyttää sitä.
Isossa seksinukkessa on eläviä piirteitä ja se on pieni rinta. Fairy sex -nuken mukana tulee siivet, jotka on kiinnitetty selkään askeettisiin tarkoituksiin. Näitä nukkeja käytetään enimmäkseen seksuaalisiin tarkoituksiin.
Seksinukkejen hinnat vaihtelevat erittäin suurella marginaalilla. Jotkut seksinuket ovat kalliita, kun taas toiset ovat erittäin edullisia. Saatavilla on myös edullisia seksinukkeja ja niissä on myös jonkin verran käyttöä.
Meillä on myynnissä laaja valikoima seksinukkeja. Voit ottaa meihin yhteyttä, niin autamme sinua valitsemaan parhaiten sopivan seksinuken ja saat myös ilmaisen tarjouksen.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rinta | 100 cm |
| Vyötärö | 49 cm |
| Hip | 89 cm |
| Nettopaino | 39kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.