Kirjeldus
Temast
Seksnukud muutuvad tänapäeval üha populaarsemaks, paljud inimesed ostavad neid endale või kellelegi teisele kingituseks. Mõned inimesed eelistavad kasutada seksinukke masturbeerimiseks, teised kasutavad neid seksuaalvahekorras ja teised on neid kasutanud isegi suhte või kaaslase loomiseks. Seal on palju erinevaid seksnukke, sealhulgas suured seksnukud, hiina seksinukud, haldjasseksi nukud, täispuhutavad seksinukud, masturbatsiooninukud ja palju muud. Kui kaalute seksinuku ostmist, peate meeles pidama, kuidas te seda kasutate.
Suur seksnukk on elujõuliste näojoontega ja väikese rinnaga. Haldjas seksnukul on seevastu askeetlikel eesmärkidel seljale kinnitatud tiibade komplekt. Neid nukke kasutatakse enamasti seksuaalsetel eesmärkidel.
Seksunukkude hinnad varieeruvad väga suure marginaaliga. Mõned seksinukud on kallid, teised aga väga soodsad. Saadaval on ka odavad seksinukud ja neid saab ka neis teatud määral kasutada.
Meil on müügil lai valik seksnukke. Võite meiega ühendust võtta, et aidata teil valida seksnuku jaoks kõige sobivam ja saada ka tasuta hinnapakkumine.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 100 cm |
| Vöökoht | 49 cm |
| Hip | 89 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.