Apraksts
Par viņu
Viena no robotleļļu priekšrocībām ir tā, ka varat tās izmantot tik daudz, cik vēlaties, un svarīga ir tikai jūsu apmierinātība. Jūs varat iegūt mākslīgā intelekta lelles, lai paspilgtinātu savu seksuālo dzīvi pat tad, ja jums ir attiecības. To nevarētu saukt par krāpšanu, jo, vingrinoties ar reālistisku lelli, jūs zināt, kas jums der.
Šīm mīlas lellēm ir reālistiskas funkcijas, piemēram, leļļu rokas un leļļu tīrīšanas līdzekļi. Tīrīšanas līdzekļi ir noderīgi, jo pēc katras lietošanas mīlestības lelle ir jāiztīra. Mūsu veikala leļļu komplektā ir reālistiskas vīriešu kārtas lelles, leļļu galva un DIY leļļu galvas statīvs. Jūs varat izvēlēties atbilstoši savai gaumei, augumam, frizūrai, formai un visām citām vēlamajām īpašībām.
Ja jūsu fantāzijas ietver kopulāciju ar grūtnieci, mums ir pārdošanā lelles grūtniecēm. Šīs mīlas lelles ir garantija intensīvām ejakulācijām. Jūs varat izklaidēties ar dzīvībai līdzīgo lelli ar krāsainiem matiem un būt drošs, ka nesaslimsit ar infekcijām. Sekss ar filmas seksa lelli ir ieguldītās naudas vērts, jo tā var noturēties vairākās pozīcijās visa seansa laikā.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 161 cm |
| Krūtis | 92 cm |
| Viduklis | 52 cm |
| Gurns | 96 cm |
| Plecu | 36 cm |
| Arm | 53 cm |
| Kāja | 90 cm |
| Pēda | 19 cm |
| Neto svars | 39 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija



















































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.