apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Kūno dydis | 156cm G puodelis |
| Grynas svoris | 33 kg |
| Pilna krūtinė | 90 cm |
| Po krūtine | 68 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 86 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Pečius | 38 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.