Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | 156 cm G šalica |
| Neto težina | 33 kg |
| Puno poprsje | 90 cm |
| Ispod poprsja | 68 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 86 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 38 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.