apibūdinimas
Apie ją
Mūsų parduotuvėje parduodamos naujos tikroviškos sekso lėlės. Šios parduodamos fuckdolls pasirodė esąs puikios priemonės nuo mažo pasitikėjimo savimi. Turėti tikrų tikriausias lėles yra puikus būdas įgyti meistriškumo miegamajame nenuvarginant savo partnerio. Tai daroma jūsų sąlygomis.
Kai kurios sekso lėlės yra su sekso lėlės vadovu, kaip mylėtis su lėle. Taip pat galite žiūrėti tikrą lėlių pornografiją, kad gautumėte daugiau pasiūlymų ir pozicijų. Galite įsigyti sekso lėlės drabužių meilužės lėlei. Šie priedai puikiai tinka žaisti persirengimo žaidimus.
Suaugusiųjų anime lėlės yra skirtingų kategorijų. Turime didelių, mažų, pilnų ir net seksualių lėlių. Taip pat yra matavimų lentelės, leidžiančios pasirinkti geriausią sekso lėlę. Tai pirmas žingsnis seksualinio pasitenkinimo link.
Realistiška sekso lėlė verčia jus mylėti seksą. Ji visada pasiekiama, todėl jūsų seksualinis apetitas tikrai bus patenkintas. Meilės žmonės negali skųstis, kad ir kaip giliai ar greitai eitumėte su jais. Jų meilė yra nesavanaudiška.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 167 cm |
| Biustas | 102 cm |
| Juosmuo | 53 cm |
| Klubas | 89 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.