Beskrivelse
Om henne
Vi har nye naturtro sexdukker til salgs i butikken vår. Disse jævla dukkene til salgs har vist seg å være gode midler for lav selvtillit. Å eie virkelige knulledukker er en fin måte å mestre på soverommet uten å slite partneren din. Dette gjøres på dine premisser.
Noen sexdukker kommer med en sexdukkeveiledning om hvordan man kan ha sex med en dukke. Du kan også se ekte dukkeporno for å få flere forslag og posisjoner direkte. Du kan få sexdukkeklær til elskerinnedukken. Dette tilbehøret er flott for å spille utkledningsspill.
Voksne anime-dukker er i forskjellige kategorier. Vi har dukker med stor bryst, liten bryst, fullbrystet og til og med sexy. Det finnes også målediagrammer som lar deg velge den beste sexdukken. Det er det første skrittet mot seksuell tilfredsstillelse.
En realistisk sexdukke får deg til å elske sex. Hun er alltid tilgjengelig, så din seksuelle appetitt vil garantert bli tilfredsstilt. Kjærlighetsfolk kan ikke klage uansett hvor dypt eller fort du går med dem. Deres type kjærlighet er uselvisk.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 167 cm |
| Bryst | 102 cm |
| Midje | 53 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.