apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 152 cm |
| Krūtinė | 73 cm |
| Juosmuo | 48 cm |
| Klubas | 76 cm |
| Pečių plotis | 32 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Rankos ilgis | 17 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Šlaunų linija | 42 cm |
| Blauzdos linija | 28 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
| Grynas svoris | 27 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.