apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Kūno dydis | 165 cm D-taurė |
| Grynas svoris | 27,3 kg |
| Pilna krūtinė | 79 cm |
| Po krūtine | 64 cm |
| Juosmuo | 53 cm |
| Klubas | 94 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.