Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Kroppsstørrelse | 165 cm D-Cup |
| Netto vekt | 27,3 kg |
| Full byst | 79 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Midje | 53 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skulder | 36 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.