Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kehasuurus | 165 cm D-Cup |
| Neto kaal | 27,3 kg |
| Täielik rind | 79 cm |
| Rinna all | 64 cm |
| Vöökoht | 53 cm |
| Hip | 94 cm |
| Jala pikkus | 21 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.