apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 164cm D taurė |
| Grynas svoris | 41 kg |
| Biustas | 90 cm |
| Juosmuo | 53 cm |
| Klubas | 85 cm |
| Pečius | 35 cm |
| Ranka | 60 cm |
| Ranka | 16 cm |
| Kojos | 95 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.