Leírás
Róla
Ez a zöld bőrű szexbaba kiváló minőségű, élethű szexbaba. Minőségi és valósághű szinttel, amely messze meghaladja az állati szexjáték babát. Ez a fiújáték szexbaba a vizuális stimulációt érintéssel és tapintással ötvözi. Emiatt ez a lol Dolls transznemű szexbaba nőknek teljesen magával ragadó és valósághű intim partnerré válik.
Továbbá, mint a legjobb szexbaba USA-ból. Ez a harmónia igazi baba a legmagasabb minőségű orvosi szilikon anyagok felhasználásával készült. Így a legjobb minőségű érzést élvezheti.
Sőt, ez a szexbaba szexfelirata gifs igazi baba nagyon durabb; em ez azért van, hogy számtalan órányi, teljesen intenzív, elmélyült szexet élvezhess. Így Ön is létrehozhatja az összes kedvenc szexbabával kapcsolatos összeállításvideóját. A robusztus és tartós missvpiggy szexbaba kialakításnak köszönhetően. Olyan, amely ellenáll a legerőteljesebb szexuális tevékenységnek, miközben könnyen tisztítható.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 167 cm |
| Csésze | B |
| Mellbőség | 77 cm |
| Mell alatt | 62 cm |
| Derék | 57 cm |
| Csípő | 82 cm |
| Váll | 39 cm |
| Kar hosszúság | 51 cm |
| Tenyér | 16 cm |
| Láb hossz | 102 cm |
| Láb | 20 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
| Súly | 31 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.