Kuvaus
Hänestä
Seksiteollisuus kehittyy ja näiden muutosten myötä esiteltiin uusia tapoja kokea parempia orgasmeja. Täällä on esitelty todenmukaisia nukkeja, joita on paranneltu vanhoista räjäytysnukkeista tai menneisyyden nukkeista. Todellisista nukeista on tullut 2000-luvun tähtiä, vaikka ne tuovatkin hahmoja kuuluisista videopeleistä. Tämä johti videopelien seksinukkejen käyttöön. Kuvittele suosikkivideopelisoittajasi täysikokoisena rakkausnukkena, joka on viritetty mieltymystesi mukaan, jos haluat isot tissit tai paksut reidet, hän sai ne. Nämä täysikokoiset seksinuket ovat niin siistejä. Näitä miehille tarkoitettuja seksinukkeja ylistetään kaikkialla niiden luonnollisesta tunteesta.
Pienet saalisseksinuket ovat myös hitaasti hiipineet näyttämölle. Terävät rinnat, litteät vatsat, joiden selässä kulkee pitkät sileät silkkikarvat. Nämä elävät oikeat nuket ovat liian hyviä ohitettavaksi. Vain muutamalla muokkauksella voit mukauttaa niitä, joten voit hankkia sellaisen itsellesi. Hanki sellainen seksuaalisia tarpeitasi varten tai vain kokeillaksesi asioita kumppanisi kanssa.
Älä ole tylsä, mausta asioita joustavalla pienellä saalisseksinukella. Hanki oikea nukke ja koe tämä itse.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 166 cm |
| Rinta | 65 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 79 cm |
| Nettopaino | 28kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.