Kuvaus
Hänestä
Oletko animen, seikkailun ja fantasian ystävä? Jos olet, älä mieti kahdesti ennen kuin valitset tämän kauniin 165 cm:n tosielämän seksinuken. Katso kypsiä tissejä ja suuria teräviä tissejä. Sinulla on hyvä hetki, joka jättää sinut sanattomaksi, mutta riippuvaiseksi. Emme ole edes keskittyneet siihen mehukkaaseen pilluun ja mukavaan perseeseen, sen tapa, jolla pillu tarttuu, on tunne, jonka vuoksi on kuoltava. ihana nukkeporno sopii täydellisesti tämän suloisen tytön kanssa, jolla on vielä suloisempi pillu. Hän on oma henkilökohtainen, elävän tuntuinen todellinen nukke, todellinen rakkausnukke, jonka kanssa voit rakastella ikuisuuden kyllästymättä tai väsymättä. Hän on todellinen rakkausnukke, joka on erittäin energinen ja valmis kovaan vittuun, jolla vain sinä voit tyydyttää hänet. Vain hänen kaltaiset realistiset elämänkokoiset nuket voivat tuntua todellisilta. Elämä kuin tyttönuket ovat paras kumppani, jota mies koskaan toivoisi, hän on yhtä innokas todelliseen sängyssä kuin sinäkin, sinä olet hänen ainoa rakastajansa. Hän on kestävä nukke, joka kestää ajan testin, vahva tyttö, jolla on pehmeä vartalo.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rintakuva | 88 cm |
| Vyötärö | 66 cm |
| Hip | 95 cm |
| Nettopaino | 43 kg |
| Suullinen syvyys | 15 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.