Beschrijving
Over haar
Ben je een fan van anime, avontuur en fantasie? Als dat zo is, denk dan niet twee keer na voordat je voor deze prachtige levensechte sekspop van 165 cm gaat. Kijk eens naar die rijpe tieten en grote puntige borsten. Je staat een leuke tijd te wachten die je sprakeloos maar verslaafd zal maken. We hebben ons niet eens gericht op dat sappige poesje en dat lekkere kontje, de manier waarop het poesje zich vastklampt is een gevoel om voor te sterven. mooie poppenporno is perfect met dit lieve meisje dat een nog zoeter poesje heeft. Ze is je eigen persoonlijke levensechte echte pop, een echte liefdespop waarmee je eeuwenlang kunt vrijen zonder je te vervelen of moe te worden. Ze is een echte liefdespop die erg energiek is en klaar is voor een harde neukbeurt waar alleen jij haar mee kunt bevredigen. Alleen realistische levensgrote poppen zoals zij kunnen aanvoelen als het echte werk. Levensechte meisjespoppen zijn de beste metgezel die een man zich ooit zou kunnen wensen, ze wil net zo graag ravotten in bed als jij, je zult haar enige echte minnaar zijn. Ze is een duurzame pop die de tand des tijds zal doorstaan, een sterke meid met een zacht lichaam.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borstbeeld | 88cm |
| Taille | 66cm |
| Heup | 95cm |
| Netto gewicht | 43kg |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.