Popis
O ní
Sexuální průmysl se vyvíjí as těmito změnami přišlo i zavedení nových způsobů, jak zažít lepší orgasmy. Zde jsme viděli představení realistických panenek, které byly vylepšeny ze starých vyfukovaných panenek nebo figurín z minulosti. Skutečné jako panenky se staly hvězdami 21. století i importem postav ze slavných videoher. To vedlo k zavedení videoherních sexuálních panenek. Představte si, že váš oblíbený hráč videoher je milostná panenka v plné velikosti a vyladěná podle vašich preferencí, pokud chcete velká prsa nebo tlustá stehna, má je. Tyto sexuální panenky v plné velikosti jsou tak skvělé. Tyto sexuální panenky pro muže jsou všude chváleny pro svůj přirozený pocit.
na scénu se pomalu vkrádaly také malé kořistnické sexuální panenky. Špičatá prsa, plochá bříška s dlouhými hladkými hedvábnými chloupky stékajícími po zádech. Tyto realistické skutečné panenky jsou příliš dobré na to, abyste je přehlédli. S několika málo úpravami pro jejich přizpůsobení si jeden můžete pořídit sami. Pořiďte si jeden pro své sexuální potřeby nebo na to, abyste si na nich něco vyzkoušeli s partnerem.
Nebuďte nudní, okořeňte věci pružnou malou kořistní sexuální panenkou. Dostaňte se do kurva skutečné panenky a zažijte to na vlastní kůži.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 166 cm |
| Prsa | 65 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 79 cm |
| Čistá hmotnost | 28 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.