Beskrivelse
Om hende
Præsenterer det ultrahumane afrodisiakum – en sexdukke-torso UK til alle dine nære affærer. Gennemgående lavet af førsteklasses materialer og designet til perfektion, er sexdukkens torso en virkelig storslået en, og den er 70 cm høj, så du kan nyde den virkelige sex i dit hjem. Himlen er grænsen, mens du udfolder dine fantasier her, hvor du kan røre ved denne figur med den varme livagtige hud, og endelig vil kurverne få dig til at være tilbage til næste runde igen og igen. Naturligvis er sexlyst en stærk kraft, der kan ryste dine sokker af, og det er derfor, at dette mesterhåndværk kræver, at alle slags sådanne elskere fordyber sig i det virkelig åndssvage nautiske eventyr, vi er ved at tage på sightseeing, vi planlægger at stå for resten af livet med disse figurative, der er eksklusivt skabt, og også den håndlavede anime-dukke, der vil visualisere dig åndeligt i øjeblikket. Bring dit sex ind i en ny dimension med anime sex dukken 70cm; lad det sjove aldrig ende!
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Øvre Buste | 85 cm |
| Under Bust | 68 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 85 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fod | 19 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.