Beskrivelse
Om hende
Hvis du leder efter en god tid, så bør du prøve store booty sex-dukker. Denne variation af sexdukker er anime sexdukker og kommer med en meget flot røv. Det føles blødt og så realistisk.
Der er også hentai sexdukker. Disse er alle lavet af et fast plastmateriale og kan tage lidt hård sjov i brug. Disse er perfekte til folk, der altid har ønsket at prøve hård sex. Der er også en sektion for billige sexdukker, som er perfekt til de mennesker, der leder efter sjov på et budget. Manga-sexdukker ser så ægte ud og føles ligesom den menneskelige hud. Disse dukker tilbyder den mest realistiske seksuelle følelse nogensinde.
For folk med en fetich for fødder kan sexdukker hjælpe med det. De kan bruge sexdukkefødder til at slukke deres tørst.
Sexdukkeindustrien blomstrer og har en bred vifte af muligheder for enhver smag og præference. Fra de mest realistiske til de mest overkommelige, sexdukker er tilgængelige i en række forskellige størrelser, former og hudfarver. Der er også en række måder at bruge dem på, herunder solospil, rollespil og gruppesex. Disse naturtro dukker er perfekte til dem, der ønsker at eksperimentere med deres seksuelle fantasier og kan være den bedste måde at spare penge på sexlegetøj.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 95 cm |
| Talje | 60 cm |
| Hofte | 112 cm |
| Nettovægt | 51 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri

















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.