Beskrivelse
Om hende
Victoria June-sexdukken er tilbage og kommet for at blive med sin dukkedobbeltgænger. Hvis du ikke har set sexdukkefilmen, så lad os forklare. Den livagtige sexdukke foran dig er perfekt på så mange måder, hvoraf den ene er, at hun er en sexdukke for piger og en sexdukke til mænd, perfekt til begge køn. Ikke nok med det, men hun er en stor sexdukke og realistisk vægtet, perfekt til ekspertbrugere af sexdukke. Hvis du også kan lide store kvinder eller kvinder med meget mere kød på dem, er hun perfekt til dig, da du får den følelse af vægt.
Hun er en perfekt sexdukke for alle, der leder efter en prisbillig en af god kvalitet. Premium sexdukken har tre åbninger til din fornøjelse, og uanset hvilken du vælger, vil du blive meget glad. Sexdukken af høj kvalitet er lavet af silikone, som i modsætning til TPE kan tages under gnidningsvand, hvilket gør hende til en af de nemmeste og mest interessante livagtige kærlighedsdukker at rengøre. Hun er udstyret med et metalskelet i fuld ramme, der hjælper hende til at lave mange bevægelser og tage en lang række forskellige seksuelle stillinger.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Buste | 80 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 80 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri






























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.