Beskrivelse
Om hende
Der findes mange forskellige typer af sexdukker, herunder en sexdukke med skede og de mest realistiske sexdukker. fisse sex dukker kommer med spidse brystvorter og luftige kinder. Disse dukker ser godt ud og forestiller sig bare, hvor vidunderligt det ville være at have det sjovt med en. Analdukker kommer med analhuler indbygget. Disse dukker har elastiske numse, og hulrummene er også elastiske. Disse er gode til seksuelle udnyttelser og praktisering af analsex.
Nogle sexdukker kommer med sexdukkeparykker for at forbedre deres skønhed. Kinadukkernes sextape er videoer, der markedsfører sexdukker lavet fra Kina. Disse videoer er lærerige, idet de lærer om, hvordan du passer din dukke og korrekte måder at opbevare dukkerne på. Nogle af disse sexdukker er lavet af silikone, hvilket gør dem meget holdbare og fleksible. De er også allergivenlige, hvilket gør dem til en god mulighed for dem med hudfølsomhed. Kom og besøg vores sexdukkebutik og lad os hjælpe dig med at vælge den bedste sexdukke til dig.
Hvis du leder efter en sexdukke, der holder dig længe, så overvej at købe en af disse realistiske sexdukker. Sexdukker er også gode til dem, der vil eksperimentere med forskellige seksuelle stillinger og gerne vil se, hvad de kan i sengen med en dukke.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm |
| Bryst | 81 cm |
| Talje | 60 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri
















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.