Описание
За нея
Дебелата секс кукла има дебели бедра, направени от мускули, за да ви поддържа баланс по време на секс. Няма страх от падане от секс куклата Quibi, тъй като има скелет, предназначен за баланс. Да се опиташ да станеш секс кукла е почти невъзможно, защото хората имат сексуални желания. Китайските доставчици на секс кукли разполагат с условия за извършване на доставка по целия свят.
Възникват въпроси като как да се отървете от праха от секс кукли. Тук идва защитният калъф за sexdoll. Виртуална кукла new sex ще ви достави точно това, което поръчате. Секс куклата Barbie се предлага в различни размери и тегло.
Високите кукли за продажба са налични, когато посетите нашия онлайн магазин за секс кукли. Безплатно изпробване на секс кукла може да бъде договорено, за да ви помогне да тествате живота като дебела секс кукла преди окончателното закупуване. Аниме секс куклата САЩ често е персонализирана с характеристиките на американски аниме герои.
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 157см |
| Горен бюст | 82 см |
| талия | 44см |
| Хип | 80 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 30 кг |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.